DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri, Lösemi Lenfoma Miyelom Derneği (LLM)’nin 30 Nisan-1 Mayıs 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştireceği, “1. Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Bilimsel açıdan tatmin edici bir kongre düzenlemek amacıyla Ocak 2021 tarihinden itibaren çalışmalara başladık. Bilindiği gibi COVID-19 pandemisi nedeniyle tüm meslektaşlarımız ve diğer sağlık çalışanlarımız canla başla bu salgınla mücadele etmeye çalışıyor. Biz de, bu şartlar altında sizlerle online ortamda buluşacağız.

Bu sene ilkini gerçekleştireceğimiz kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacaktır. Fikir lideri pek çok hocamızın bizlerle birlikte olacağı toplantımızda güncellenen bilgilerin klinik pratiğe ve akademik çalışmalara ışık tutmasını amaçlıyoruz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster olarak değerlendirilecektir. Kongre sonunda en iyi 3 posteri belirleyip kazananlara bir armağanımız olacaktır.

Özenle hazırlanan bilimsel programımızda hematoloji alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu kongrenin verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi’nde buluşmak dileğiyle…

Prof. Dr. Muhit Özcan
Kongre Başkanı


Doç. Dr. Selami Koçak Toprak
Kongre Genel Sekreteri